České dráhy a ministerská agitka

Už jsem o tom jednou psal. Státní správa se nemá co propagovat, k tomu ji nemáme. Státní správa také nemá vést kampaně pro ovlivňování nálad obyvatelstva (vstup do EU, sčítání lidu, EET).

České dráhy se ve svém magazínu, který rozdávají cestujícím vůbec propagandy neštítí a vydaly PR článek Ministerstva Financí o Elektronické evidenci tržeb. A to prosím bez označení inzerce.

nahled
Chápu, že kamarádi ve státní a navázané správě se musí podporovat, aby vše pěkně šlapalo. Ale takto okatě?

Nepojmenovaný obrázek

Zdroj: strana 59; http://www.cdprovas.cz/aktualni-informace-z-redakce/vyslo-srpnove-cislo%5b1%5d

… abychom se z vesnice svezli do práce vlakem …  potřebujeme e-tržby … Opravdu? Vážně fakt? Vlaky tu snad jezdí už více než 100 let a ech, škoda mluvit.

Státní propaganda je morálně neobhajitelná, ale také má jeden nepříjemný vedlejší efekt. Tím jak je blbá, degraduje média. Lidé vidí, že systémová komunikace se jim snaží vtlačit nějakou myšlenku. Zcela přirozeně pak hledají informace jinde. A to jinde, je velmi často jen propaganda druhé strany.  A ta začíná obligátním … “vy jste ti chytří, že médiím nevěříte a tak Vám sdělíme skutečnou PRAVDU”. (ilumináti, chemtrails, hoaxy, panika a spol.)

A proto stát, kraje, obce jejich firmy prostě propagandu dělat nemají.

Bez ní nám tu opravdu bude líp Andreji 🙂

1 reply
  1. Lukáš Bican
    Lukáš Bican says:

    Kdyby se Babitch vzdal dotací a přestal si odpouštět daně, tak by za pár let mohly stavět vlaky v každé vesnici (pokud by to bylo potřeba). Vždycky, když toho grázla někde vidím, tak mám chuť, vzít ho po tý jeho prolhaný držce teleskopem.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 × 3 =