Vládní program bílé rasy. Babiš, Vietnamci a Šabatová

Ministr financí ve sněmovně řekl, že Vietnamci neplatí daně. Fuj. Zahájilo ANO boj za bílou, čistou a platící rasu?

Paní ombudsmanka Šabatová se pokouší páchat dobro pomocí agentů provokatérů. Najmula agenty, kteří volali prodejcům realit. Nechali se identifikovat jako romové. Makléři pak nechtěli provokatéry pozvat na prohlídku. Fuj provokatérům. Odmítnutí agenti provokatéři nyní žádají odškodné, za způsobenou psychickou újmu. (znáte zkratku WTF?)

Na jedné straně stát rasismus záměrně vytváří, na druhé straně se snaží rasismus potlačovat. A k tomu blbě. Reakce budou zcela opačná. Romy nikdo nepolituje, naopak.  2 : 0 pro xenofobii. 🙁

Pro mnohé politiky je základem úspěchu rozeštvávat lidi proti sobě. Zaměstnance proti živnostníkům (odboráři). České proti vietnamským prodejcům. Prodejce realit proti Romům.

Přitom si myslím, že nejsme rasisti. Právě vztah s vietnamskou menšinou, která si žije svými životy, bez větších problémů ukazuje, že Češi nejsou xenofobní národ. Jen prostě chtějí, aby jejich sousedé respektovali majetek a místní zvyklosti.

Když nám pane Babiši a paní Šabatová přestanete kecat do životů, nenávistný a nepřirozený rasismus vymizí. Nejsme totiž pitomci.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four × 2 =